Cât costă biletele la meciul CFR – FC Sevilla

CFR Cluj a pus în vânzare biletele la meciul din 20 februarie, cu FC Sevilla. Partida contează pentru șaisprezecimile Ligii Europa. Iată prețurile biletelor:

 

PELUZA 1 – SECTOR 25 DESTINAT GALERIEI ECHIPEI NOASTRE – 50 LEI

PELUZA 1 – SECTOR 26 – 50 LEI

TRIBUNA 1 – 100 LEI

TRIBUNA 2 – 100 LEI

VIP B – 200 LEI

VIP A – 300 LEI


”Abonații echipei noastre pentru Liga 1 sezonul 2019/2020 vor beneficia de 20% reducere din prețul unui bilet (reducerile se aplică doar la CASELE DE BILETE de la Stadionul CFR – Peluza 1 începând cu 20 ianuarie – locurile abonaților sunt blocate pana în data de 31 ianuarie!).

De asemenea, în perioada 20 ianuarie – 31 ianuarie, abonații vor avea prioritate să își păstreze locul de pe abonament. După această dată, abonații vor beneficia în continuare reducerea de 20%, însă își vor putea achiziționa bilet pe locurile disponbile la acel moment”, spun reprezentanșii CFR Cluj. 


🎫 Biletele pot fi achiziționate de la casele de bilete ale Stadionului “Dr. Constantin Rădulescu”  de luni, 20 ianuarie, ora 12:00!


Comentarii

comentarii